Strony

środa, 25 czerwca 2014

Myś Pyś prywatnie

Cześć:)

Dzisiaj uśmiech sam ciśnie mi się na usta. Jestem tak zadowolona, że postanowiłam podzielić się swoją radością w Wami. Do niedawna byłam bezrobotna. Załapałam się na staż w Urzędzie Miasta ale niestety nie była to praca w zawodzie. Jestem chemikiem i dzisiaj dowiedziałam się, że dostałam pracę. Pracę w zawodzie. Cieszę się niesamowicie. Z powodu obecnej pracy było mnie tu mniej i nadal tak pozostanie ponieważ dostałam pracę w Katowicach. Dojazdy i sama praca będą mocno ograniczały mój czas. Niemniej jednak dołożę wszelkich starań by pisać posty regularnie i zaglądać również na Wasze blogi.
Możecie mnie uznać za chwalipiętę ale bardzo chciałam się z Wami podzielić moją radością. Tak ciężko jest teraz młodym znaleźć fajną pracę. Z doświadczenia poradzę Wam jednak żeby się nie załamywać i wytrwale szukać. Do mnie firma, w której będę pracować sama się odezwała, nawet zapomniałam o tym, że wysyłałam tam swoje CV i tym większe było moje zaskoczenie. 
Podsumowując, warto i gorąco zachęcam Was do wysyłania CV do różnych firm, nawet tych, które w danej chwili nie przeprowadzają rekrutacji. Może się okazać, że za miesiąc od przesłania CV( jak w moim przypadku), ktoś weźmie je do ręki i zaprosi Was na rozmowę.

Pozdrawiam, 

Szczęśliwy Myś Pyś:)

15 komentarzy:

 1. serdecznie gratuluję, podzielając radość:)

  :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Też jesteś chemikiem? Nawet nie wiedziałam! Bardzo serdecznie gratuluję! Ja typowo chemicznej pracy nie mam więc wiem jak trudno ją znaleźć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! ;) To nie zdarza się często, ale jak widać można :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :) ja znalazłam prace na wakacje, nie muszę wracać do rodziców, zostaję w Gliwicach <3 najlepiej!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! I obyś spełniała się w swojej pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Brawo:) To świetnie kiedy po studiach nie trzeba się parać byle czym, tylko dalej zdobywać doświadczenia w dziedzinie którą pokochaliśmy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Praca w zawodzie jednak najbardziej cieszy :) gratulacje ;*

  OdpowiedzUsuń
 8. Wielkie gratulacje :)! Super, ze udalo Ci sie zalapac na prace w zawodzie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz:)